Mar 23

3 zasady zakupu kursów i podręczników na promocjach

Jak się odnaleźć, gdy Twoja skrzynka mailowa i media społecznościowe są pełne od promocji kursów online, e-booków i podręczników do nauki? Poznaj moje 3 zasady zakupu kursów i podręczników!

Temat tej #planujenauke to odpowiedź na szał internetowy, który przetacza się obecnie przez polski internet. “Stare” kursy w promocji, nowe kursy robione szybko, też w promocji, e-booki, podręczniki. No dużo tego jest.

Dlatego na Waszą prośbę zebrałam moje 3 zasady zakupu kursów i podręczników. I trzymam się ich w czasach szałów promocyjnych, nie tylko w wyniku pandemii. Również wszystkich Black Friday, Cyber Monday, promocji przedświątecznych, ponoworocznych i wszelakich innych.

Opowiadam też, dlaczego właściwie przechodzę przez te zasady zanim dokonam zakupu. Powody są tylko 2, ale dla mnie szalenie istotne. A przecież, żeby wiedzieć, po co m te zasady, przyda Ci się też tło, żeby móc zrozumieć logikę, która za nimi stoi.

I oczywiście przeprowadzam Was przez mój cały proces decyzyjny z tymi zasadami krok po kroku, jak zawsze. Tak, żebyście od razu po obejrzeniu mogli bez dodatkowych działań zastosować je w praktyce.

Dlaczego akurat 3 zasady, a nie 5 czy 10? Szczerze mówiąc mnie jest bardzo trudno zapamiętać więcej niż 3 zasady i je faktycznie zastosować w praktyce. Dlatego też staram się nie układać wielu rzeczy w większa liczbę kroków. A wolę, żebyście faktycznie mogli te sposoby zastosować w praktyce.

Na nagraniu opowiadam też o ćwiczeniu pomagającym określić własną kwartalną wizję rozwoju i zdobywania nowej wiedzy. Tutaj możecie pobrać karty pracy do tego ćwiczenia oraz znaleźć film, jak to ćwiczenie robimy. A na koniec każdego kwartału na Facebooku i Instagramie robimy takie ćwiczenie wspólnie.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *