Mar 14

Mini poradnik: samodzielna nauka w czasie odwołanych zajęć

Oddaję w Twoje ręce mój świeży mini przewodnik z 3 planami nauki, kiedy odwołali Ci zajęcia na kursie. Czyli samodzielna nauka w czasie odwołanych zajęć DYI.

Zebrałam to na okoliczność obecnej pandemii i sytuacji, w której jestem również ja, czyli odwołanych zajęć stacjonarnych i braku elektronicznej alternatywy.

Ale ten przewodnik możesz zastosować w każdej sytuacji, kiedy Twój prowadzący musi odwołać zajęcia. Napisałam go w sposób uniwersalny, zarówno jeśli masz odwołany kurs językowy, studia podyplomowe czy inny kurs niejęzykowy.

Co znajdziesz w środku? 3 plany nauki z dokładnymi opisami każdej z metod w planie, rozbitymi na przykłady i czas, jaki na każdą z metod sugeruję poświęcić. Wybrałam te, które moim zdaniem przynoszą najwięcej efektów w ramach powtórki wiedzy oraz które są najbardziej uniwersalne. Czyli możesz je zastosować w przyszłości do każdego innego kursu.

Możesz je też dowolnie mieszać i używać ich nie tylko w czasie odwołanych zajęć, ale w ramach powtórek pomiędzy lekcjami. Czyli 10 stron napakowanych wiedzą, sposobami, podane w przejrzysty i łatwy do natychmiastowego zastosowania sposób.

Pobierz “Jak samodzielnie powtórzyć wiedzę w czasie odwołanych zajęć” Jak-samodzielnie-powtórzyć-wiedzę-w-czasie-odwołanych-zajęć.pdf – Pobrano 101 razy – 396 KB

Przez najbliższe 2 tygodnie (czyli czas, kiedy mamy zamknięte szkoły wszelkiej maści) plik ten jest ogólnodostępny, wystarczy, że klikniesz w powyższy guzik. Przede wszystkim mam nadzieję, że Ci się przyda. Daj też znać na asia@dziubawisniewska.pl, jak Ci idzie samodzielna nauka w czasie odwołanych zajęć.

I mam prośbę – jeśli znasz kogoś, kto jest w podobnej jak my sytuacji i ma odwołane zajęcia, podziel się tą stroną. A jeśli szukasz więcej sposobów, nie tylko w czasie odwołanych zajęć, wejdź w zakładkę “Jak się uczyć?” na tej stronie. A jeśli podoba Ci się ten mini poradnik, poznaj również mój sposób na kwartalne definiowanie wizji rozwoju i zdobywania nowej wiedzy.

Wpadnij też do mnie na Facebook lub Instagram, gdzie dzielę się wieloma innymi sposobami . Niech nam wszystkim będzie raźniej w czasie, kiedy siedzimy w domach.

Później trafi on do panelu newsletterowicza, czyli miejsca gdzie po zapisaniu na mój newsletter masz dostęp do wielu materiałów tego typu za darmo.

4 komentarze

 1. Ania
  2020-03-14 at 15:29 ·

  Dzięki za podzielenie się tymi pomysłami 🙂

 2. Asia Dziuba-Wiśniewska
  2020-03-14 at 17:17 ·

  Cieszę się, że moja wiedza i doświadczenie mogą się Wam przydać 🙂

 3. Tomek
  2020-03-15 at 15:15 ·

  Tak proste jak genialne 🙂 warto przećwiczyć. Thx

 4. Asia Dziuba-Wiśniewska
  2020-03-15 at 22:16 ·

  Dziękuję bardzo <3

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *