Gru 02

Spotkanie: Dlaczego się uczę języka

15 grudnia zapraszam Was do łódzkiej szkoły języka włoskiego Al Dente na spotkanie ze mną o celach i motywacji do nauki: 

Dlaczego się uczę języka,czyli definiujemy cele i motywację

Wyznaczenie celu i zrozumienie własnej motywacji to krok milowy w stronę faktycznego nauczenia się nowego języka. Pozwala nam zrozumieć siebie, nasze potrzeby, sukcesy w nauce czy sytuacje kryzysowe. Dokładnie ten moment, kiedy sobie myślisz, oj, to chyba nie dla mnie, coś mi nie idzie. Wszystko to wpływa na nasz plan i metody nauki, jakie wybieramy.

Podczas spotkania nauczymy się, jak definiować naszą motywację do nauki, zauważać, kiedy się zmienia oraz wyznaczać długo i krótkoterminowe cele. Dodatkowo, poznamy metodę definiowania, co nam pomaga, a co przeszkadza, gdy idziemy przez nowy język jak burza lub gdy nauka staje się dla nas trudna i powoli tracimy chęci. 

Spotkanie zaczyna się o 11:00 i potrwa ok. 1,5h. Na spotkanie możecie się zapisać przez szkołę Al Dente: biuro@wloski.org  Cena biletów to 50 PLN dla słuchaczy szkoły i 60 PLN dla pozostałych uczestników. W tym wydarzeniu na Facebooku  również znajdziecie informacje o spotkaniu. 

To z kim się widzimy w grudniowy sobotni poranek (o 11:00) na spotkaniu o celach i motywacji do nauki?

Poznaj moje inne sposoby na efektywną naukę (nie tylko języków) – poczytasz o nich tutaj. A jeśli interesują Cię inne kursy i warsztaty, akualne informacje znajdziesz w tym miejscu.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *