Gru 29

Wizja rozwoju i zdobywania nowej wiedzy – poznaj mój sposób

Od kilku lat regularnie robię ćwiczenie na określanie celów rozwoju oraz czego się muszę nauczyć, by je osiągnąć. Można je skwitować: moja wizja rozwoju i zdobywania nowej wiedzy. Zobacz, na czym polega i pobierz karty pracy.

Dziś nietypowo, zostawiam Ci tutaj nagranie specjalnego odcinka #planujenauke, podczas którego pokazałam i zrobiłam razem z Wami moje proste, ale bardzo pomocne ćwiczenie, które pomaga Ci

  • określić, czy masz czas i chęć poszerzać wiedzę (bo przecież nie musisz i to też jest dobrze 🌸) w najbliższym kwartale, półroczu lub roku.
  • co wybrać ze wszystkich pomysłów, które masz lub co zrobić, jak masz chęć coś zrobić, ale nie masz pomysłu, w którą stronę pójść w poszukiwaniu nowej wiedzy.
  • stwierdzić, jaka wiedza jest Ci potrzebna do osiągania Twoich celów i marzeń prywatnych oraz zawodowych.

Czym jest #planujenauke?

Dla wszystkich nowych osób #planujenauke to nasze co tygodniowe spotkania na żywo na Facebooku oraz Instagramie. Przez 10-15 minut pokazuję Wam jedną prostą metodę efektywnej nauki wraz z gotowym przepisem do zastosowania od zaraz. Podczas drugiej części planujemy kolejny tydzień nauki. A do tego przydaje się większy cel, który właśnie jest efektem tego ćwiczenia.

Podczas nagrania przechodzę przez poszczególne elementy ćwiczenia, które zebrałam dla Ciebie w formie kart pracy do pobrania tutaj. Najefektywniej jest wypełniać je w trakcie lub po obejrzeniu specjalnego #planujenauke.

A co dalej?

Nowy kurs o tym, jak efektywnie rozwijać się zawodowo. Dowiesz się, skąd wiedzieć, czego się uczyć oraz jak to robić efektywnie. Oczywiście jednocześnie pracując i mając inne obowiązki będzie miał swoja premierę przed wakacjami. Jeśli spodobał Ci się webinar i chcesz popracować ze mną dalej na kursie, zapisz się na newsletter. Wtedy nie ominie Cię data premiery! Dodatkowo będziesz regularnie dostawać ode mnie krótkie sposoby na efektywna naukę i inne bonusy, które planuję na ten rok. I oczywiście trafi do Ciebie tygodniowy study planner w wersji do druku, na którym co tydzień pracuje podczas #planujenauke.

Ćwiczenie zrobione? Jak Wasza wizja rozwoju i zdobywania nowej wiedzy na kwartał, pół roku lub rok?

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *